سالن مطالعه «میرعماد» سپاهانشهر در دهه مبارک فجر، افتتاح می‌شود

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، سالن مطالعه «میرعماد» در سپاهانشهر افتتاح می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، معاون عمرانی منطقه 5 شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: این سالن مطالعه در زمینی به مساحت 1352 مترمربع در دو طبقه ساخته شده است.

جواد کشانی افزود: مساحت زیربنای این ساختمان 1086 ، مساحت طبقه اول 510 ، مساحت طبقه دوم 104 و مساحت طبقه همکف 472 مترمربع است.

وی تصریح کرد:  سالن مطالعه میرعماد شامل دو سالن مطالعه ویژه خواهران و برادران است که سالن برادران 100 نفر و سالن خواهران 80 نفر ظرفیت دارد.

این مسوول ادامه داد: طبقه همکف شامل سالن مطالعه نوجوان، اتاق مدیریت، اتاق کارمندان، سرویس پرسنل، سرویس بهداشتی خواهران و برادران و سرویس بهداشتی مادر  و کودک، نمازخانه، مخزن کتاب و یک محوطه روباز است.

کشانی با بیان اینکه این کتابخانه طی یک سال ساخته شده، تاکید کرد: هزینه ساخت و تجهیز این سالن بالغ بر 10 میلیارد تومان بوده است و مبلغ 2 میلیارد و 300 میلیون تومان نیز جهت تامین مبلمان شهری آن هزینه شده است.

معاون عمرانی منطقه 5 شهرداری اصفهان تاکید کرد: عرصه این بنا شامل 1352 متر زمین است که هر متر 30 میلیون تومان ارزش دارد.

گفتنی است سالن مطالعه سپاهانشهر (میرعماد) در بلوار غدیر، خیابان ایثار، کوچه سپیدار واقع شده است و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران افتتاح می‌شود.کد محتوا 44020

برچسب ها